Четвер, 23.05.2024, 05:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті »

15 січня 2013 року відбулося засідання колегії відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації

Особлива увага приділялася розгляду питання щодо належного виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Колегія вирішила взяти до неухильного виконання дотримання вимог Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Типового положення про атестацію педагогічних працівників, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.02.2012 № 116 «Про затвердження Змін до Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів, Інструкції з ведення класного журналу 5-11(12) класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 03.06.2008 № 496.

До порядку денного включено питання «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін у 2012 році». У довідці здійснено аналіз участі та результативності учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін. Найбільшу кількість переможців підготували учителі Костопільської гуманітарної гімназії ім. Т.Г. Шевченка (всього 37 осіб).

У ході засідання колегії підведено підсумки проведення відбіркового туру конкурсу «Учитель року–2013», у якому взяли участь 93 педагоги району у 5 номінаціях. У районному турі – 35 педагогів із 13 закладів освіти. Проаналізовано якість наданих матеріалів конкурсних уроків; сформовано стратегію конкурсів уроків, названо учасників обласного туру Конкурсу.

Також підведено підсумки проведення конкурсу «Юна зірка», який відбувся на базі Костопільського будинку школярів та юнацтва серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. У конкурсі взяли участь 79 юних виконавців із 20 закладів освіти. Захід проводився з метою розвитку жанру естрадної пісні, виявлення пісенних обдарувань і формувань здатності до творчої діяльності. Переможцем серед солістів у І категорії визнано Ольгу Ярощук, ученицю Мащанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У ІІ категорії переможцем стала Анастасія Кривчук, вихованка Будинку школярів та юнацтва, яка посіла 1 місце в обласному Конкурсі. Серед дуетів кращими визнано учнів Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6, серед ансамблів – гурт «Серпанок» Малолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

По завершенню колегії керівники навчальних закладів відвідали виставку-звіт керівників гуртків технічного спрямування шкіл району та Центру технічної творчості і комп’ютерних технологій, яка відбулася на базі вищезазначеного позашкільного навчального закладу.


Категорія: | Додав: Gembel (17.01.2013)
Переглядів: 492 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу