Вівторок, 25.06.2024, 12:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті »

Червнева методична сесія для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів району з навчально-виховної, методичної роботи
20 та 21 червня 2011 року відбулася червнева методична сесія для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів району з навчально-виховної, методичної роботи з теми «Науково-методичний супровід формування та розвитку професійної компетентності сучасного вчителя». Метою сесії була модернізація форм та методів методичної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району для забезпечення безперервного і системного підвищення професійної компетентності вчителя. 

20 червня 2011 року засідання відбулося в залі для нарад Костопільського районного методичного кабінету. Беляновська Наталія Миколаївна, завідувач районного методичного кабінету, ознайомила присутніх із довідкою про стан методичної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району, методичними рекомендаціями щодо організації та планування методичної роботи на 2011-2012 навчальний рік. Заступники директорів прослухали виступ з теми «Моніторинговий підхід до вивчення стану навчання та виховання з предметів у загальноосвітніх навчальних закладах» Коротчук Лесі Іванівни, методиста Костопільського районного методичного кабінету та довідку про підсумки моніторингу діяльності психологічної служби району, з якою їх ознайомила Регеза Оксана В’ячеславівна, методист районного методичного кабінету.
     
Усі вище зазначені матеріали розміщенні у вільному доступі на сайті відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації у розділі «Каталог файлів».

21 червня 2011 року відбувся методичний міст із заступниками директорів загальноосвітніх навчальних закладів з навчально-виховної, методичної роботи Березнівського району. Учасникам заходу презентували структуру методичної роботи з педагогічними працівниками Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ознайомили із матеріально-технічною базою та здобутками школи Калюта Михайло Михайлович, директор загальноосвітнього навчального закладу, Козлюк Оксана Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи та Фабіанський Дмитро Миколайович, заступник директора з виховної роботи.

Багатством зібраних експонатів, змістовністю проведених екскурсій приємно вразив шкільний музей Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», де гостей хлібом і сіллю зустріла директор навчального закладу Жук Лариса Іванівна, а вичерпну інформацію про свою школу та музей надали юні екскурсоводи – учні четвертого класу та їх керівник Ткачук Степан Федорович, людина закохана у свою справу.Інноваційні напрямки методичної роботи у Балашівському навчально-виховному комплексі «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» представила директор Драганчук Алла Вікторівна, що ознайомила гостей з історією свого закладу і музеєм другого президента України Л. Кучми.На завершення візиту гості побували у Березнівському дендрологічному парку та ознайомилися з його багатою колекцією рослин. Учасники заходу щиро вдячні завідувачу районного методичного кабінету Березнівської районної державної адміністрації Мельничук Лідії Степанівні, за сприяння якої був проведений методичний міст.
Категорія: | Додав: Gembel (23.06.2011)
Переглядів: 856 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу