П`ятниця, 29.03.2024, 03:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті »

Якість фізичної освіти району – результат інноваційної діяльності вчителя

Результатом такої праці є високі показники участі школярів у ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з фізики та астрономії. Методист районного методичного кабінету Бондарчук М.Я. теж наголосила на тому, що пріоритетною ділянкою роботи педагогів району є робота з творчо обдарованою дитиною. З її слів звучало те, що виявлення обдарованих дітей, їхній подальший розвиток, пошук педагогічних технологій роботи з ними є важливою проблемою педагогічної науки та практики. Одну з найголовніших ролей у розкритті та розвитку обдарованої дитини безперечно відіграє вчитель. Його професіоналізм, любов до предмета й бажання передавати все найцікавіше допомагають обдарованим дітям визначитися із подальшим професійним шляхом. М.Бондарчук наголосила на тому, що саме ця ділянка роботи вчителів фізики у районі є найактуальнішою та системною, про що свідчить щорічний ріст кількості переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики. З її вуст переконливо звучало й те, що інноваційна освітня діяльність педагога, яка виявляється у внесенні в освітню практику нових ідей, методик, технологій, слугує оновленню змісту сучасної освіти, створює нові педагогічні технології, пропонує нові можливості для творчості вчителя, формує його новий науковий світогляд та активно допомагає формуванню всебічно розвиненого учня.

Керівниками методичних структур В.Бондаруком, О.Тхоревським та Н.Токар наголошено на тому, що важливу роль у прогресивному зростанні фахової майстерності вчителя відіграє і використання нетрадиційних форм і прийомів методичної роботи: фестиваль методичних ідей, методичний діалог, методичний аукціон, педагогічні дебати, методичний вернісаж, ярмарок педтворчості тощо. Вони вказали на те, що інноваційна діяльність роботи 5 методичних структур, де залучено 46 вчителів фізики та астрономії району сприяє неперервному самовдосконаленню кожного вчителя та всебічному розвитку його творчих здібностей. Внаслідок такої роботи з кожним роком зростає фахова майстерність вчителів, їх кількісний та якісний педагогічний склад, зокрема, збільшується кількість педагогів з вищою кваліфікаційною категорією та званнями «старший учитель». Також керівниками було представлено власні портфоліо педагогів, які атестувалися у 2011- 2012 н.р. та окреслено їх методичну діяльність, зокрема активну співпрацю у роботі методичних структур.


Учасники методичного фестивалю мали змогу ознайомитися із досвідом роботи кращих педагогів району: М.Кроки (Головинська ЗОШ), Л.Гром (ЗОШК № 6 м.Костополя), І. Прокопця та Р.Прокопця (Малостидинська ЗОШ), С.Бондарчука (ЗОШ № 5 м.Костополя), Ю.Кузнюка (гуманітарна гімназія). Із захистом свої педагогічних інновацій поділилися Ю.Ярмольчук (Дюксинська ЗОШ),В.Басюк (ЗОШ № 3 м.Костополя) І.Колошва (Борщівська ЗОШ), І.Вітошко (Маломидська ЗОШ)

По завершені роботи усі учасники методичного фестивалю мали змогу оглянути виставку методичних напрацювань педагогів району «Творчий пошук» та відвідати екскурсію у Музей лісу Костопільського держлісгоспу.

Категорія: | Додав: Gembel (11.04.2012)
Переглядів: 905 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу