Четвер, 23.05.2024, 06:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Конкурси » Фестиваль-конкурс

Названо переможців І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012»

Одним із пріоритетних напрямів державної політики в галузі освіти є підготовка кваліфікованих кадрів, здатних до творчої праці, цілеспрямованого та безперервного професійного розвитку.

Сучасній школі потрібен учитель, котрий працює в форматі творчих пошуків, що ґрунтуються на здобутках традиційної методики й включають інноваційні елементи; педагог, самомотивований на експеримент, дослідження, новаторство.

Одним із ефективних шляхів розвитку педагогічної компетентності, творчої ініціативи учителів є їх участь у конкурсах професійної майстерності.

Безумовно, найпрестижнішим для освітян є конкурс «Учитель року». Всі – учасники, призери і, тим паче, переможці – отримують новий статус. Участь у цьому конкурсі є можливістю заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо і впевнено йде на професійний ринг.

Цьогоріч Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2012» проходив у номінаціях «Українська мова та література», «Іноземна мова (англійська)», «Біологія», «Фізична культура», «Етика».У шкільних турах конкурсу свою майстерність демонстрували 220 педагогів району. Кращі з них були делеговані загальноосвітніми навчальними закладами для участі у І (районному) турі конкурсу. Необхідно зазначити, що кількість учасників І туру конкурсу «Учитель року» щорічно зростає: у 2009 році учасниками були 27 учителів з 17 шкіл району, у 2010 році – 40 педагогів з 22 шкіл, у 2011 році – 54 учителі з 23 ЗНЗ.


Подані педагогами матеріали розглядало компетентне журі, яке відібрало 17 кращих робіт, автори яких продовжили свою участь в конкурсі.

15 грудня 2011 року відбувся І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012», у відкритті якого взяли участь: Коваль С.Є., голова Костопільської районної державної адміністрації, Талащук В.Ф., голова Костопільської районної ради, Садикін О.Ф., заступник голови Костопільської районної державної адміністрації, Ткачук Н.В., керуюча справами міської ради, Новак Л. П., начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації. Представники влади привітали учасників конкурсу з перемогою у відбіркових етапах та побажали успіху в уроках –показах.


Звернулась до учасників і лауреат ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2011» у номінації «Початкове навчання» Середа Валентина Петрівна, учитель Злазненського НВК, що поділилась власним досвідом участі в Конкурсі та побажала педагогам впевненості в своїх силах.

В ході проведення показових уроків, що проходили в Костопільських ЗОШ№2, №3, №5, конкурсанти демонстрували індивідуальний педагогічний почерк, свою професійну майстерність, використовуючи інноваційні технології навчання, сучасні інтерактивні методи роботи, застосовуючи багату наочність, мультимедійні презентації, сучасні освітні ресурси.

Підведення підсумків заходу відбувалось в урочистій атмосфері: голови журі Шарапа В.К., Степанова О.Є., Коротчук Л.І., Спічак Г.О., Танчин І.В. проаналізували роботу конкурсантів в кожній з номінацій та назвали переможців.

Кращими стали: у номінації «Українська мова і література» - Басюк Н. В., учитель Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, у номінації «Іноземна мова (англійська)» - Дрюченко О. Б. учитель Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, у номінації «Біологія» - Редкодубська С. М., учитель Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, у номінації «Фізична культура» - Сидорович І. І. учитель Данчимістської ЗОШ І-ІІ ступенів та в номінації «Етика» - Мельник С.М., учитель Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6.

Усі учасники І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2012» отримали грамоти з рук Коваля С.Є., голови Костопільської районної державної адміністрації, Талащука В.Ф., голови Костопільської районної ради та Новак Л. П., начальника відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації. Окрім того, всі педагоги отримають матеріальну винагороду за участь у конкурсі. Учасникам заходу також були вручені квіти від профспілки працівників освіти і науки та педагогічних колективів шкіл.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2012» триває: крок за кроком, етап за етапом найсильніші піднімаються на свій педагогічний Парнас, то ж хочеться побажати успіхів переможцям районного Конкурсу, які представлятимуть освітян Костопільщини на ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012».


Категорія: Фестиваль-конкурс | Додав: Gembel (26.12.2011)
Переглядів: 1000 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу