Четвер, 23.05.2024, 05:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Майстер-клас » Пальчевський С.С.

Майстер-клас академіка Пальчевського С.С.

Майстер-клас академіка Пальчевського С.С. на Костопільщині

Один із перспективних напрямків роботи управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної педагогічної освіти - посилення професіоналізації управлінської діяльності у міжкурсовий період за допомогою сучасних популярних форм, зокрема майстер-класів відомих вітчизняних і зарубіжних учених-педагогІв. Майстер-клас - це інноваційна форма підвищення професійної майстерності шляхом ознайомлення з прогресивним досвідом, яка передбачає набуття нових знань і вмінь у процесі безпосередньої передачі їх майстром, автором.

Відповідно до плану роботи кабінет управління закладами середньої освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (завідувач кабінету Люшин М.О., методист Климко Л.В.) організував заняття майстер-класу академіка Пальчевського С.С. Пальчевський Степан Сергійович - заслужений учитель України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Української академії акмеологічних наук. 26 лютого 2010 р. у м. Костополі він прочитав кваліфікаційний курс лекцій «Акмеологічний підхід до управління освітнім процесом у загальноосвітньому навчальному закладі». Ця тема дозволяє залучити всіх освітян до методичної роботи із розвитку та реалізації творчого потенціалу особистості як суб'єкта професійної діяльності та цілісної життєдіяльності. З метою забезпечення науково-методичного та організаційного супроводу реалізації акмеологічної концепції професіоналізму управлінської діяльності в системі загальної середньої освіти регіону було:

-   обговорено теоретичні і практичні аспекти акмеології управління;

-   ознайомлено з досвідом акмеологічного аналізу управлінської діяльності,
напрацюваннями   щодо   розробки   і   впровадження   акмеологічної   моделі
педагога, акмеологічної моделі управлінської діяльності керівника;

-   презентовано авторський навчальний посібник «Акмеологія» (К. : Кондор,
2008.-398 с).

Слухачами майстер-класу були 60 педагогів Костопільського району. Це -директори, заступники директорів, керівники методичних структур загальноосвітніх навчальних закладів. Безпосередню участь у роботі майстер-класу взяли також працівники відділу освіти та районного методичного кабінету.

Пальчевський С.С. висловся про готовність до подальшої співпраці з освітянами Костопільщини, запропонувавши на перспективу нові програми.

М.Люшин, завідувач кабінету управління закладами середньої освіти Рівненського ОІППО

Категорія: Пальчевський С.С. | Додав: Gembel (01.03.2010)
Переглядів: 1065 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу