Вівторок, 25.06.2024, 10:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті »

Ми – майбутнє свого міста та цілої нації!

Спільними зусиллями Будинку школярів та юнацтва і районним методичним кабінетом організовуються та проводяться засідання школи. На заняттях діти оволодівають теоретичними знаннями, набувають практичних умінь та навичок.


26 квітня 2012 року відбувся районний аукціон ідей та знахідок органів учнівського самоврядування «Учнівське самоврядування: від ініціативи до діяльності», який проходив на базі загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів.


Під час проведення аукціону діти-лідери району пропонували свої ідеї та напрацювання з метою поліпшення роботи органів учнівського самоврядування. Кожна із запропонованих ідей була змістовною та обґрунтованою.


На кожному аукціоні перемагає найактуальніша ідея, так і на нашому – перемогла найцінніша, яка стала до вподоби всім присутнім учасникам. Найбільшу кількість балів набрала ідея організації і проведення дня самоврядування у школі, представлена головою шкільного парламенту «Ерудит» Маломидської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Коротчук Ольгою. Друге місце посіла ідея створення власного телебачення TV-6, пропагована загальноосвітньою школою-комплексом І-ІІІ ступенів № 6, яку представляла голова учнівського парламенту Токар Надія. ІІІ місце було віддано ідеї реалізації проекту «Учнівське самоврядування школи – в дії», представленої членом учнівського комітету загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8 Саган Ольгою.

Під час заходу було підведено підсумки районного огляду-конкурсу шкільних друкованих газет «Реалізація програми – в наших діях». Найкращою визнано тематичну газету «Шкільний вісник» органу учнівського самоврядування Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів «Ерудит».

Переможці аукціону були нагороджені грамотами відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.


Саме така форма роботи сприяла отриманню учасниками аукціону великого багажу неоціненних ідей, які вони впроваджуватимуть у практику життєдіяльності органів учнівського самоврядування.

Категорія: | Додав: Gembel (03.05.2012)
Переглядів: 716 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу