Четвер, 23.05.2024, 06:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті »

На вічнім шляху до Шевченка

 Дуже емоційною та зворушливою була композиція «У хаті бачу Кобзаря», підготовлена  учнями  Костопільської  загальноосвітньої  школи  № 3  І-ІІІ ступенів.

А тепер про  конкурс. У ньому взяли участь 43 учні із 35 загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурсанти для художнього читання обрали здебільшого твори Тараса Шевченка ("І мертвим, і живим...”, "Думка”, "Лілея”, "Муза”, "Дівочії ночі”, "Розрита могила”, "Доля”, "Мені тринадцятий минало...”, "Гайдамаки”, "Самому чудно”, "Муза”, "Причинна”, "Сестрі”, ), Миколи Пшеничного ("Тарасова свічка”), І. Драча ("Смерть Шевченка”), А. Камінчик ("Кобзар”), А.Кримського ("Тарасове свято на чужині”), А.Малишка («Тарасу Шевченкові») та інших.

Більшість читців-декламаторів майстерно впоралися із читанням. Для підсилення думки вони вдало користувалися мімікою і жестами. Розуміння тексту і підтексту, вдала інтонація, вміння спілкуватися із глядачем допомогли передати авторське і своє ставлення до тексту Шилюк Мирославі (Постійненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів), Виногородській Юлії(Костопільська гуманітарна гімназія ім.Т.Г.Шевченка), Глущик Марті (Злазненський навчально- виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей»), Мельничук Лілії (Головинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів), Пиятик Вікторії (Пісківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів), Ігнатишиній Василині (Малостидинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів), Козлюк Інні (Іваницька школа загальноосвітня І – ІІ ступенів).
     Правильність відтворення тексту, відповідність логічних наголосів, манеру читання, голос, дикцію, жести продемонстрували Тріль Вікторія (Костопільська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів №8), Козачок Юрій (Борщівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів), Бондар Мирослава (Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів№5), Кожарко Іванна (Костопільська загальноосвітня школа – комплекс І – ІІІ ступенів №6), Абрамов Назар (Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №»2), Кіптач Андрій ((Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4), Король Владислав(Яполотьська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів), Бугай Кристина (Берестовецьказагальноосвітня школа І – ІІІ ступенів).

     Конкурс не лишив байдужими  тих, хто відчуває в душі свою приналежність до України, з великою вдячністю і любов’ю вшановує Великого Кобзаря. Присутні в залі ще раз переконалися, що Шевченко був пророком України та її народу, активним, живим, діяльним у всі часи, готовим піти на розп’яття за Божу Правду!Категорія: | Додав: Gembel (04.03.2013)
Переглядів: 1123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу