П`ятниця, 19.04.2024, 07:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті »

Педагогічний досвід як шлях оновлення змісту науково - методичної роботи в закладах освіти

А тепер про семінар. Гарним обрамленням до заходу було ніжне та щемливе  вітання вихованців  Костопільського будинку школярів та юнацтва. Конструктивним і плідним був діалог у районному методичному кабінеті відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації. Перед учасниками семінару виступила заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Беляновська Наталія Миколаївна. Про пріоритети розвитку освіти розповіла Новак Людмила Петрівна, начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації. Методистом районного методичного кабінету Шарапою Валентиною Калістратівною була презентована методична діяльність кабінету з педагогічними працівниками з теми »Методичний аспект впровадження інновацій у загальноосвітні навчальні заклади при вивченні української мови та літератури».

Свої методичні доробки, презентації досвіду з питань формування риторичної культури школярів, використання інноваційних технологій у навчанні української мови і літератури представили лауреати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2012» Меленчук Т.М.,учитель української мови та літератури Березнівського НВК»Економіко – гуманітарний ліцей - ЗОШ – І – ІІ ступенів», Слотницька І.В., учитель Володимирецького районного колегіуму, Ульянова Г.О., учитель Дубенської гімназії № 2, Якобчук І.І., учитель Рівненської гімназії «Гармонія».

Позитивним є той факт, що у  районному методичному кабінеті учасники семінару мали можливість ознайомитись із виставкою педагогічних посібників освітян району, видавничою діяльністю методкабінету.

         Присутній на семінарі  Піддубний Микола Адамович, завідувач кабінету рідної мови, української та зарубіжної літератури РОІППО, акцентував увагу на питанні фахової готовності учителя – словесника до роботи в умовах компетентісно зорієнтованого навчання.    Підсумовуючи роботу обласного семінару, його керівник відмітив,  що реалізація мовних та літературних змістових ліній, комплексний підхід на рівні змісту, методик і технологій, спрямований на формування компетентностей особистості, – пріоритетні напрямки освітньої галузі, необхідна передумова творчого росту вчителя й розвитку здібностей учнів.

Семінар  не лишив байдужими  тих, хто залюблений  у природу та відчуває в душі її неповторну атмосферу і енергетику. Учасники заходу, відвідавши Костопільський музей лісу, ознайомилися з експозиціями, які представляють історію розвитку лісу, галузі лісового господарства України і Рівненщини зокрема, зразками народних промислів, пов’язаних  із лісом. Гарним завершенням семінару був фольклорний обряд «Зустріч весни» у виконанні вихованців Костопільського районного будинку школярів та юнацтва. 




Категорія: | Додав: Gembel (19.04.2013)
Переглядів: 562 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу