Четвер, 23.05.2024, 06:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Семінари » Семінар керівників шкільних, окружних, районних методичних структур

Людина повинна навчатися впродовж усього життя
Людина повинна навчатися впродовж усього життя.  Ця позиція особливо важлива для професії практичного психолога, оскільки зумовлена постійним оновленням змісту освіти, появою нових педагогічних ідей, підходів, технологій, методик, а також зростанням обсягу науково-методичної інформації.

12 жовтня 2011року відбулося засідання обласної школи молодого методиста з психологічної служби  на тему «Інноваційна діяльність психологічної служби з упровадження компетентнісного підходу в навчально–виховний процес освітніх закладів району».  Метою засідання було ознайомлення з теоретичними і практичними аспектами діяльності психологічної служби району щодо  використання інноваційних методів роботи з метою формування ключових компетентностей особистості. Перед працівниками обласного центру практичної психології та соціальної роботи, методистами районних методичних кабінетів з вітальним словом виступила Новак Людмила Петрівника, начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, яка  ознайомила  з шляхами розвитку освіти району та Беляновська Наталія Миколаївна, завідувач районного методичного кабінету, презентувала систему науково-методичної роботи з педагогами району. 

Учасники засідання мали змогу ознайомитися з досвідом роботи Регези Оксани В’ячеславівни, методиста районного методичного кабінету, з теми «Методичний супровід діяльності психологічної служби району. Організація та проведення моніторингових досліджень». Примак-Моргус Оксана Василівна, практичний психолог Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, провела майстер-клас з теми «Використання інноваційних методів у роботі з педагогічним колективом. Організація діяльності тренінг-центру.»,  Янчук Олена Радісівна , практичний психолог Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів, поділилася досвідом роботи щодо створення умов  для особистісного розвитку учня в умовах загальноосвітнього навчального закладу та презентувала роботу психологічного клубу «Супутник».

Аспекти формування здоров’язбережувальної компетентності вихованців дошкільного навчального закладу із метою створення позитивної мотивації до здорового способу життя  висвітлила у своєму виступі Олійник Світлана Євгенівна, завідувач дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 «Берізка» компенсуючого типу, та Ворощук Валентина Володимирівна, практичний психолог закладу.  Також учасники заходу у творчій майстерні Гузич Яніни Василівни, практичного психолога дошкільного навчального закладу №5 «Ромашка»  ознайомилися з використанням елементів арт-терапії  у корекційній роботі та переглянули відеозаняття «Перші кроки дошкільнят у казковому світі». 

Формування ключових компетентностей, що обслуговують особистість та її природний талант, це основне завдання яке ставить перед собою творчий колектив Костопільського районного будинку школярів та юнацтва. Багатством дитячих робіт та змістовним наповненням заклад вразив учасників заходу. Приємним завершенням засідання обласної школи молодого методиста став концерт підготовлений вихованцями БШЮ.

Категорія: Семінар керівників шкільних, окружних, районних методичних структур | Додав: Gembel (17.10.2011)
Переглядів: 1116 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу