Четвер, 23.05.2024, 05:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Семінари » Семінар керівників шкільних, окружних, районних методичних структур

Міжрегіональний виїзний науково-практичний семінар завідувачів РМК Рівненської та Івано-Франківської областей

17 листопада 2011 року в рамках виїзного науково-практичного семінару завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) Рівненської та Івано-Франківської областей із теми «Удосконалення неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах районних методичних кабінетів: вектори випереджувального розвитку» у Костопільському районному методичному кабінеті та загальноосвітніх навчальних закладах району побувала делегація завідувачів методичних кабінетів Івано-Франківської області.

Перед учасниками семінару виступив заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Садикін Олександр Федорович, що розповів про розвиток освіти як пріоритетної галузі району, ознайомив присутніх з природними багатствами Костопільщини та економічним станом району.


З освітнім простором Костопільського району, основними напрямками роботи педагогічних працівників, реалізацією районних освітніх програм ознайомила колег Салівончик Лариса Іванівна, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації. Виступ Лариси Іванівни доповнив перегляд фільму «Високе покликання долі», що проілюстрував роботу освітньої галузі впродовж 2010-2011 навчального року.

Роботу Костопільського районного методичного кабінету презентувала завідувач РМК Беляновська Наталія Миколаївна у своєму виступі «Організація науково-методичної роботи з педагогами району як шлях до формування професійних компетенцій конкурентоспроможного вчителя».


Методист райметодкабінету Бондарчук Мирослава Ярославівна розповіла учасникам семінару про інноваційні підходи до організації методичної роботи з учителями фізики, астрономії та трудового навчання.

Зацікавив присутніх виступ Степанової Олени Євгеніївни з теми «Участь у міжнародних проектах як шлях до підвищення педагогічної майстерності вчителя та засіб формування полікультурної компетентності учня».

Зустріч відбувалась в теплій невимушеній атмосфері, завідувачі методичних кабінетів Івано-Франківської області цікавились багатьма питаннями роботи відділу освіти, районного методичного кабінету та отримували вичерпні відповіді від колег.


У районному методичному кабінеті учасники семінару мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною та науково-методичною базами, виставкою педагогічних напрацювань освітян району, видавничою діяльністю методкабінету.


Продовжилась робота міжрегіонального семінару у Костопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4, де учасників заходу радо вітав учнівсько-учительський колектив.


Гостям була запропонована екскурсія школою, в ході якої вони відвідали шкільний етнографічний музей, методичний кабінет, творчі лабораторії учителів-предметників.

Про пріоритетні напрямки роботи закладу, його досягнення розповіла присутнім директор школи Кириша Світлана Гнатівна. Її виступ продовжили заступники директора Рожчук Ірина Михайлівна та Назарець Людмила Сергіївна, що презентували роботу закладу щодо розвитку творчого потенціалу вчителя шляхом оновлення змісту та використання інноваційних форм навчання.


Цікавими для учасників семінару були відвідини Костопільського районного будинку школярів та юнацтва, де директор Дітлашок Зінаїда Антонівна ознайомила присутніх з питанням «Формування ключових компетентностей особистості в умовах позашкільного навчального закладу» та провела екскурсію по творчих майстернях БШЮ. Гості були приємно вражені багатством виробів, зроблених руками вихованців позашкільного закладу.

Перебування делегації завідувачів методичних кабінетів з Івано-Франківської області у Костопільському районі завершилось підведенням підсумків роботи та неформальним спілкуванням.


Фотозвіт


Категорія: Семінар керівників шкільних, окружних, районних методичних структур | Додав: Gembel (18.11.2011)
Переглядів: 1217 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу