Четвер, 23.05.2024, 07:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Семінари » Семінар керівників шкільних, окружних, районних методичних структур

Семінар керівників музеїв, виховних центрів, відповідальних за їх створення у загальноосвітніх навчальних закладах Костопільського району
  9 лютого 2011 року відбувся навчальний семінар керівників музеїв, виховних центрів, відповідальних за їх створення у загальноосвітніх навчальних закладах Костопільського району. 
  У семінарі взяли участь 32 представники шкіл, які заслухали довідку методиста районного методичного кабінету Головач Аксени Василівни «Про організацію роботи та змістове наповнення виховних центрів загальноосвітніх навчальних закладів району в умовах реалізації програм національного виховання учнівської молоді Рівненщини і Костопільщини на 2008-2020 роки», обговорили питання діяльності виховних центрів та використання їх потенціалу в організації навчально-виховного процесу, впровадження інноваційних виховних технологій у практику музейної діяльності тощо. Керівник музею Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6 Мельник Світлана Миколаївна підготувала мультимедійну презентацію щодо методичного забезпечення роботи шкільного музею «Берегиня». Напрацьованим досвідом роботи з питань створення сприятливих умов у закладі освіти для функціонування виховних центрів поділилися заступник директора з виховної роботи Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Євчук Галина Андріївна та керівник зразкового музею «Оберіг» Постійненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жук Лідія Володимирівна.
  Учасники навчального семінару мали можливість оглянути новостворену виставкову залу у Костопільській гуманітарній гімназії імені Т.Г. Шевченка «Історія довжиною в життя» (керівник зали Міщук Світлана Леонідівна, екскурсовод Левицька Олеся). Цікавою, насиченою за змістом була оглядова екскурсія у музеї-студії українського побуту та мистецтва Костопільського районного будинку школярів та юнацтва, яку представили члени ради музею-студії Веремчук Карина та Саган Ольга (керівники Долинська Олена Сергіївна, Корейко Людмила Борисівна). У 2010-2011 навчальному році адміністрацією позашкільного закладу подано документи в управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації для присвоєння звання  «Зразковий музей».
Категорія: Семінар керівників шкільних, окружних, районних методичних структур | Додав: Gembel (21.02.2011)
Переглядів: 701 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу