Четвер, 23.05.2024, 05:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті »

Учитель як фахівець живе доти, поки вчиться

          Вихованці Костопільської загальноосвітньої школи №4 щиро вітали учасників семінару номерами художньої самодіяльності. 


Конструктивною була робота за «круглим столом» у районному методичному кабінеті відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації. Перед учасниками семінару виступила заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Беляновська Наталія Миколаївна. Про пріоритети розвитку освіти розповіла Новак Людмила Петрівна, начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації. Методистом районного методичного кабінету Савчук Вікторією Сергіївною була презентована методична діяльність кабінету з педагогічними працівниками щодо формування інформаційно-комунікаційних компетентностей. Свої методичні доробки представили Петренчук Тарас Васильович, керівник гуртків ЦТТіКТ, та Сичугов Вадим Георгійович, учитель інформатики Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів, щодо підвищення якості навчальних досягнень учнів через впровадження інформаційно-комунікаційних технологій. Олійник Алла Володимирівна, учитель інформатики Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, провела майстер-клас з теми «Мережеві технології як засіб розвитку творчих здібностей учнів» з моделюванням використання інформаційних технологій в електронному освітньому середовищі «Щоденник.ua».  У районному методичному кабінеті учасники семінару мали можливість ознайомитись із виставкою педагогічних посібників освітян району, видавничою діяльністю методкабінету.
Директор Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій Гончарук Ігор Петрович поділився напрацьованим досвідом щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі формування творчої активності вихованців. Багатством дитячих робіт та змістовним наповненням заклад вразив учасників заходу.
    У межах семінару  відбулося практичне ознайомлення з організацією навчально-виховного процесу у Деражненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Його керівник, Кисельова Галина Микитівна, провела змістовну та цікаву екскурсію по закладу. Учасники відвідали показовий позакласний захід з інформатики «Перший мегабайт», який провів учитель інформатики Рибак Валерій Вікторович. У процесі практичної діяльності школярі та методисти проявили командний дух, свободу самовираження, взаємодопомогу, взаємоповагу.

     Присутній на семінарі  Буняк Володимир Олександрович, завідувач кабінету інформатики РОІППО, зупинився на питанні підготовки вчителя до впровадження курсу «Сходинки до інформатики» з 2 класу та «Інформатика» з 5 класу.  Вибач Андрій Вікторович, головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, провів аналіз вивчення стану викладання інформатики у ЗНЗ області у 2012-2013 н. р.
    Підсумовуючи роботу обласного семінару його керівник, Буняк Володимир Олександрович відмітив, що використання сучасних освітніх технологій, у тому числі і інформаційно-комунікаційних, у навчально-виховному процесі – необхідна передумова творчого росту вчителя й розвитку здібностей учнів.
  

 

Категорія: | Додав: Gembel (28.03.2013)
Переглядів: 1214 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу