Вівторок, 25.06.2024, 12:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Костопільської 
          районної державної адміністрації

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Вихованість учнів » Вихованість учнів загальноосвітніх шкіл

Психологічна служба Костопільщини
      23 квітня – професійне свято психолога. Що це за професія? Чи всі розуміють значимість цієї професії? Роботу психолога можна порівняти із роботою лікарів. Коли у людини хворіє фізичне тіло вона звертається до лікаря для встановлення діагнозу, коли хворіє душа на допомогу приходить психолог, щоб встановити причину тієї душевної болі, яка непокоїть людину. Психолог діагностує, проводить корекцію, надає поради та рекомендації. Адже не завжди у вирії нашого життя можна знайти людину, яка зможе вислухати, порадити, підтримати, переконати в тому, що життя прекрасне і всі негаразди, які трапляються на її життєвому шляху – це лише випробування, які потрібно здолати, для того, щоб жити далі. 
       У Костопільському відділі освіти працює психологічна служба, яка нараховує 28 психологів. Психологи в закладах освіти працюють з дітьми, батьками, педагогами за такими напрямками роботи: діагностичний, корекційний, консультативний, психологічна просвіта.    
      Психологічна служба системи освіти Костопільського району за 15 років пройшла шлях формування, становлення і перейшла до етапу розвитку. Сучасний навчальний заклад не можливо уявити без практичного психолога і соціального педагога, які забезпечують реалізацію освітніх реформ, психологічний супровід педагогічних інновацій, створюють умови для повноцінного та гармонійного розвитку особистості дитини, а також сприяють вирішенню освітніх виховних завдань, надають кваліфіковану інформацію адміністрації, педагогам, батькам. 
       Пріоритетним завданням на сучасному етапі є посилення ролі і значимості психологічної складової освітнього процесу, підвищення ефективності діяльності практичних психологів і соціальних педагогів.
       У професійне свято «День психолога» я вітаю  практичних  психологів  закладів освіти і бажаю їм міцного здоров’я і простого людського щастя - частіше бути в колі люблячої родини і радіти життю, тому що воно, як відомо, прекрасне! 


Категорія: Вихованість учнів загальноосвітніх шкіл | Додав: Gembel (20.04.2011)
Переглядів: 670 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Форма входу